پیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات شیرازلیست کلینیک های شیراز

دامپزشکی میدان احسان شیراز

اگر ساکن فرهنگ شهر شیراز ، میدان معلم شیراز ، کوی وحدت شیراز و یا میدان احسان شیراز هستید و نیازمند بهترین خدمات دامپزشکی با تعرفه مصوب سازمان دامپزشکی شیراز هستید دامپزشکی میدان احسان شیراز یا همان دامپزشکی فرهنگ شهر شیراز این خدمات را به بهترین شکل در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .
خدمات دامپزشکی در میدان احسان شیراز شامل انواع خدمات دامپزشک در زمینه بیماری های سگ و گربه و همچنین دامپزشکی خرگوش ، دامپزشکی پرندگان شیراز نظیر کاسکو ، عروس هلندی ، طوطی ملنگو , کاکادو ، مرغ عشق ، قناری ، پرندگان شکاری مثل جغد ، عقاب ، شاهین و سایر پرندگان و حیوانات از جمله حیوانات اگزوتیک می باشد .
تیم جراجی دامپزشکی میدان احسان شیراز بهترین خدمات جراحی از جمله خدمات عقیم سازی سگ ماده و عقیم سازی سگ نر و عقیم سازی گربه نر و عقیم سازی گربه ماده در شیراز را به شما ارائه می دهد .
خدمات ارتوپدی دامپزشکی شیراز در درمان شکستگی های لگن سگ و گربه ، شکستگی دست یا پای سگ و شکستگی دست یا پای گربه و درمان شکستگی های بال و پای پرندگان نیز کمک کننده است .

شماره تماس مشاوره دامپزشکی رایگان دکتر مردانی 
۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹
و
۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

دامپزشکی میدان احسان شیراز

مشاوره دامپزشکی شیراز :

در طول دوران نگهداری و پرورش حیوانات برای شما سوالاتی پیش می آید که دانستن جواب آنها به شما در نگهداری این دوستان خانگی شما کمک کننده است .
به عنوان مشاوره دامپزشکی تلاش شده که خدمات مشاوره را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا به شما کمک شود بهترین تصمیم را برای حیوانات خانگی خود بگیرید .

اخذ مشاوره قبل از مراجعه به مراکز درمانی هزینه های شما را کاهش می دهد و علم شما را در رابطه با دوست خانگی خود بالا می برد 
شماره تماس مشاوره دامپزشکی دکتر مردانی 
۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹
و
۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

هزینه مشاوره دامپزشکی شیراز :

مشاوره دامپزشکی شیراز کاملا رایگان بوده و جهت افزایش سطح علمی شما عزیزان در طول پرورش حیوانات برقرار گردیده است .

آدرس دامپزشکی میدان احسان شیراز :

چنانچه ساکن هر نقطه از شیراز هستید و می خواهید با دامپزشکی میدان احسان شیراز در ارتباط باشید میتوانید قبل از مراجعه با بخش مشاوره دامپزشکی تماس بگیرید .

شما می توانید قبل از مراجعه به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید :
۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹
و
۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی
بستن