آموزش نحوه نگهداری سگآموزش نگهداری حیواناتپیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات شیرازپیشنهادهای درمانی تخصصی حیواناتدسته‌بندی نشده

درمان دررفتگی شکستگی دست و پای سگ شیراز | درمان شکستگی استخوان پای سگ در شیراز

متاسفانه، همانند انسان ، شکستگی ها و دررفتگی ها معمولا در سگ ها نیز رخ می دهد. انواع مختلفی از شکستگی ها وجود دارد و همه آنها درمان ها و چشم اندازهای مختلفی دارند. اگرچه شکستگی می تواند برای حیوان خانگی و صاحب بسیار آسیب زا باشد، اما خبر خوب این است که با درمان صحیح، بیشتر شكستگی ها در سگ ها به خوبی درمان می شود و بسیاری از حیوانات می توانند از اندام های ( پاها و دست ها و یا اندام شکسته خود ) خود استفاده كنند.

درمان شکستگی پای سگ شیراز یزد تهران

درمان شکستگی دست و پای سگ در شیراز چگونه است ؟ درمان شکستگی استخوان سگ در یزد چگونه است ؟ درمان شکستگی استخوان سگ در شیراز تهران یزد

بسیاری از شکستگی ها به علت آسیب های قابل توجه دراثر تصادف به وسیله یک ماشین و یا افتادن از ارتفاع اتفاق می افتد . در این بیماران مهم است که قبل از درمان شکستگی به طور کلی وضعیت حیاتی حیوان مورد بررسی قرار بگیرد. برای تشخیص و درمان نوع شکستگی و یا در رفتگی ها و همچنین آسیب های احتمالی استخوان ها ، قفسه سینه، شکم و مغز یا ستون فقرات معمولا عکس برداری رادیولوژی ، سونوگرافی و آزمایش خون ضروری می باشد.
بسته به نوع شکستگی، روش های مختلف درمان ممکن است توصیه شود. در ابتدا، تهیه عکس رادیولوژی یا سی تی اسکن برای ارزیابی استخوان شکسته و برنامه ریزی برای درمان انجام می شود. برخی از شکستگی ها، به ویژه در حیوانات بسیار جوان، می توانند با استفاده از کست های فایبرگلاس درمان شوند. با این حال، بر خلاف وضعیت موجود در انسان، سگ نمیتواند به طور صحیح به استراحت بپردازد و هر گونه پانسمان ممکن است موجب عوارض جدی شود. در نتیجه، بیشتر حیوانات بهتر است با عمل جراحی درمان شوند. این کار اجازه می دهد تا استخوان های شکسته دوباره تراز و تثبیت شوند. برخی از شکستگی ها نسبتا ساده هستند و برخی دیگر بسیار پیچیده هستند و نیاز به ابزار دقیق ارتوپدی، ایمپلنت و تجربه تخصصی دارند.

درمان شکستگی لگن سگ در شیراز یزد تهران

با برنامه ریزی صحیح و استفاده از جراحان با تجربه، چشم انداز بهبود بسیاری از شکستگی ها بسیار خوب است. اکثر حیوانات می توانند استفاده عالی از اندام شکسته خود را به دست آورند و می توانند از کیفیت طبیعی زندگی لذت ببرند.

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴
۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

شکستگی لگن سگ شیراز یزد تهران

بهترین مرکز درمان شکستگی سگ کجاست ؟ چگونه دکتر دامپزشک با تجربه و بهترین کلینیک شیراز در زمینه درمان دررفتگی ها و شکستگی استخوان حیوانات را پیدا کنیم ؟

این نکته بسیار حائز اهمیت است که قبل از انجام هر گونه اقدام درمانی ، دامپزشک متخصص در زمینه ارتوپدی حیوانات مانند درمان دررفتگی دست و پای سگ ، درمان لنگش سگ ، جراحی و درمان شکستگی استخوان پای سگ ، جراحی و درمان شکستگی لگن سگ ، درمان ضرب دیدگی ستون فقرات و یا دنده ها شناسایی نموده و از تشخیص و اقدامات درمانی او بهره ببرید تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشید .

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی و ارتباطی دامپزشکی در شیراز و جنوب کشور بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

در صورت تمایل جهت درج پروفایل شخصی دامپزشکان و اطلاعات مراکز درمانی و تجاری دامپزشکی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی
بستن