آموزش نحوه پرورش حیواناتآموزش نحوه نگهداری سگآموزش نگهداری حیواناتپیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات شیرازپیشنهادهای درمانی تخصصی حیواناتدسته‌بندی نشده

عقیم سازی سگ شیراز – سگ نر و ماده

روزانه گزارش های بسیار زیادی از صاحبان این حیوان وفادار می رسد که سگ شان رفتار های جفت گیری ناخواسته انجام می دهد ، سر و صدای زیادی دارد ، شیطنت و فعالیت بسیار زیادی در خانه دارد و یا نا آرام است و درنتیجه مراقبت و نگهداری از او را برای آنها بسیار سخت کرده !
از طرفی دیگر بررسی هایی که توسط دامپزشکان متخصص به روی بیماری های سگ ها انجام شده نشان داده که دلیل و یا زمینه ساز بسیاری از بیماری های دوست وفادار شما از جمله انواع سرطان ها ، بارداری های ناخواسته ، جفت گیری های ناخواسته ، نا آرامی ها ، عفونت ها و بیماری های خطرناک رحمی ، عفونت ها و بیماری های دستگاه ادراری ، عفونت ها و بیماری های دستگاه تولید مثلی سگ نر و سگ ماده و مشکلات زمان فحلی ؛ فعالیت تولید مثلی آن ها است !
چنانچه شما از سگی نگهداری می کنید و یا درصدد هستید که در آینده نزدیک سگی به خانه بیاورید ، یکی از مهم ترین تصمیم های بهداشتی شما این است که سگ خود را عقیم کنید . برداشت تخمدان ها و رحم سگ ماده یکی از مهم ترین پیشنهادهای دامپزشکی است و نیاز به حداقل بستری در بیمارستان و یا حتی خانه را دارد و مزایای سلامتی مادام العمر را به همراه می آورد. عقیم کردن سگ نر نیز به طرز چشمگیری رفتار حیوان خانگی شما را بهبود می بخشد و او را در خانه نگه می دارد .

عقیم سازی سگ ماده شیراز

  هزینه عقیم سازی سگ در شیراز

شاید تصور کنید که سگ شما عمل جراحی بسیار سخت و پرهزینه ای در پیش رو خواهد داشت !
هزینه جراحی عقیم سازی سگ نر و هزینه جراحی عقیم سازی سگ ماده  بسیار کمتر از هزینه های مراقبت و عواقب خطرناک عدم عقیم سازی سگ شماست !!!
هزینه های مختلفی که برای عقیم سازی سگ ها ارائه می شود اعتماد به مراکز درمانی را بسیار سخت کرده است . اگر نمی خواهید پول خود را دور بریزید با صبر و حوصله فراوان دکتر جراح سگ خود را انتخاب کنید .

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه عقیم سازی سگ نر و هزینه عقیم سازی سگ ماده با شماره زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹    و     ۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

مرکز عقیم سازی سگ در شیراز کجاست ؟ 

چنانچه بدنبال بهترین مرکز درمانی دامپزشکی ، بهترین درمانگاه دامپزشکی شیراز ، بهترین دکتر دامپزشک و یا بهترین کلینیک دامپزشکی ” با در نظر گرفتن حداقل پرداخت هزینه عمل جراحی عقیم سازی سگ و دریافت مطمئن ترین خدمات جراحی دامپزشکی “ می گردید باید از دکتر دامپزشک با تجربه کمک بخواهید .
خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شیراز و سایر شهرهای کشور بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید

 


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی
بستن