آموزش نحوه نگهداری گربهآموزش نگهداری حیواناتپیشنهادهای درمانی تخصصی حیوانات

جراحی عقیم سازی گربه در یزد

روزانه گزارش های بسیار زیادی از صاحبان این حیوان بازیگوش می رسد که گربه شان رفتار های جفت گیری ناخواسته انجام می دهد ، سر و صدای زیادی دارد ، شیطنت و فعالیت بسیار زیادی در خانه دارد و یا نا آرام است و درنتیجه مراقبت و نگهداری از او را برای آنها بسیار سخت کرده !

از طرفی دیگر بررسی هایی که توسط دامپزشکان متخصص به روی بیماری های گربه ها انجام شده نشان داده که دلیل و یا زمینه ساز بسیاری از بیماری های دوست بازیگوش شما از جمله انواع سرطان ها ، بارداری های ناخواسته ، جفت گیری های ناخواسته ، نا آرامی ها ، عفونت ها و بیماری های خطرناک رحمی ، عفونت ها و بیماری های دستگاه ادراری ، عفونت ها و بیماری های دستگاه تولید مثلی گربه نر و گربه ماده و مشکلات زمان فحلی ؛ فعالیت تولید مثلی آن ها است !

چنانچه شما از گربه ای نگهداری می کنید و یا درصدد هستید که در آینده نزدیک گربه ای به خانه بیاورید ، یکی از مهم ترین تصمیم های بهداشتی شما این است که گربه خود را عقیم کنید . برداشت تخمدان ها و رحم گربه ماده یکی از مهم ترین پیشنهادهای دامپزشکی است و نیاز به حداقل بستری در بیمارستان و یا حتی خانه را دارد و مزایای سلامتی مادام العمر را به همراه می آورد. عقیم کردن گربه نر نیز به طرز چشمگیری رفتار حیوان خانگی شما را بهبود می بخشد و او را در خانه نگه می دارد .

شاید تصور کنید که گربه شما عمل جراحی بسیار سخت و پرهزینه ای در پیش رو خواهد داشت !

هزینه عقیم سازی گربه در یزد

هزینه عقیم سازی گربه نر و ماده در یزد بسیار کمتر از هزینه های مراقبت و عواقب خطرناک عدم عقیم سازی گربه شماست !!!

بخاطر داشته باشید سلامت حیوان خانگی شما همیشه در اولویت است 

چنانچه بدنبال بهترین مرکز درمانی دامپزشکی ، بهترین درمانگاه دامپزشکی یزد ، بهترین دکتر دامپزشک و یا بهترین کلینیک دامپزشکی ” با در نظر گرفتن حداقل پرداخت هزینه عمل جراحی عقیم سازی گربه و دریافت مطمئن ترین خدمات جراحی دامپزشکی “ می گردید باید از دکتر دامپزشک با تجربه کمک بخواهید .

 خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در یزد و سایر نقاط کشور بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید

 


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی
بستن