آموزش نحوه پرورش حیواناتآموزش نحوه نگهداری سگآموزش نحوه نگهداری گربهآموزش نگهداری حیواناتپیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات اصفهانپیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات شیرازپیشنهادهای درمانی تخصصی حیواناتدسته‌بندی نشده

قیمت واکسن سگ در شیراز : هاری ۹۰هزار تومان – چندگانه ۲۱۰

همانند انسان ، حیوانات خانگی نیز نیاز به واکسن دارند . واکسن های حیوانات خانگی ، مانند واکسن های انسانی ، ممکن است گاهی اوقات نیاز به یادآور ( واکسن یادآور : واکسنی که در بازه زمانی مشخص پس از واکسن نخست از همان نوع مجددا تجویز می گردد تا اثر آن پایدار بماند ) داشته باشند تا آنها را موثر نگه دارد.

با انجام واکسیناسیون به موقع سگ خود سلامت و آرامش را به خودتان و دوست وفادارتان هدیه می کنید

به خاطر داشته باشید هزینه درمان بیماری هایی که سگ شما و اعضای خانواده تان با آنها روبروست بسیار بیشتر از هزینه واکسیناسیون است

بهترین راه موفقیت در برنامه واکسیناسیون سگ یا گربه شما این است که از توصیه های دامپزشکی که به آن اعتماد دارید ، پیروی کنید.

خوشبختانه واکسن هایی برای جلوگیری از بسیاری از بیماری هایی که سگ ها را تحت تأثیر قرار می دهند وجود دارد. واکسیناسیون سگ ها به عنوان یکی از ساده ترین راه ها برای کمک به او و داشتن زندگی طولانی و سالم در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید واکسن های مختلفی برای بیماری های مختلف وجود دارد.

پیشنهادات دامپزشک شما به دو دسته تقسیم می شود :

۱٫ واکسن های اصلی سگ

واکسن های روتینی هستند که برای هر سگ توصیه می شود، واکسن های اصلی شامل واکسن هاری و واکسن چندگانه ( جلوگیرنده بیماری هایی نظیر دیستمپر ، هپاتیت و پاروو ویروس و … ) است.

۲٫ واکسن های غير اصلی

بر اساس شیوه زندگی حیوان خانگی شما توصیه می شود.

 

واکسیناسیون در چه سنی انجام میشود؟

بسیاری از واکسن ها را می توان به حیوانات خانگی که به سن ۶ هفته رسیده اند داده شوند ،

بنابراین با دامپزشک خود درباره تنظیم بهترین برنامه واکسیناسیون برای گربه یا سگ، بچه گربه یا توله سگ خود صحبت کنید.

 

در طول دوره نگهداری از سگ خود امکان دارد با پرسش های زیر مواجه شوید :

واکسیناسیون تا چه حد برای سگ ضروری است ؟

واکسن ها در مدیریت سلامت سگ شما بسیار مهم هستند اما بسیاری از واکسن ها بسته به شیوه زندگی سگ شما الزامی نیستند . بسیار مهم است که با دامپزشک خود درباره یک پروتکل واکسیناسیون که برای سگ شما مناسب است صحبت کنید. عوامل موثر بر واکسیناسیون عبارتند از: سن، تاریخ پزشکی، محیط زیست، عادات سفر و شیوه زندگی. اکثر دامپزشکان توصیه می کنند که سگ ها حتما واکسن های اصلی را دریافت کنند .

واکسن های توله سگ چیست ؟

توله سگ ها باید بر حسب سن شان واکسن های چندگانه و واکسن هاری را دریافت کنند . حتما در رابطه با این موضوع از دکتر دامپزشک خود مشورت بخواهید .دامپزشک شما می تواند تعیین کند که چه واکسنی برای سگ شما مناسب است.

سن واکسیناسیون سگ چقدر است ؟ ( سن تزریق واکسن چندگانه و سن تزریق واکسن هاری )

دامپزشک شما می تواند بهترین برنامه واکسیناسیون برای سگ شما را تعیین کند. این بستگی به نوع واکسن، سن سگ، تاریخچه پزشکی، محیط زیست و شیوه زندگی دارد. برخی از سگ های بالغ ممکن است واکسن های خاصی را هر سال دریافت کنند، در حالی که سایر واکسن ها ممکن است هر ۳ سال یا بیشتر مصرف شود.

بهترین زمان واکسن توله سگ ها چه زمانی است ؟

اگر مادرش یک سیستم ایمنی سالم داشته باشد، توله سگ به احتمال زیاد آن را در شیر مادر در هنگام پرستاری دریافت خواهد کرد. توله سگ ها باید یک سری واکسیناسیون از سن شش تا هشت هفتگی شروع کنند. دامپزشک باید در ابتدا حداکثر سه واکسن چندگانه را در فواصل هر سه تا چهار هفته تجویز کند.واکسن هاری نیز از سن ۱۲ تا ۱۶ هفتگی تجویز می شود .

قیمت واکسن سگ چقدر است ؟

ممکن است تزریق واکسن هاری در کلینیک های مختلف کمی تفاوت هزینه داشته باشد .

بطور میانگین واکسن هاری سگ در شیراز بین ۹۰ الی ۱۲۰ هزار تومان و واکسن چندگانه سگ در شیراز بین ۲۱۰  الی ۲۵۰ هزار تومان میباشد که کمترین هزینه مریوط به کلینیک یارا در خلدبرین  و همچنین دانشکده دامپزشکی در باجگاه میباشد

چنانچه بدنبال بهترین مرکز درمانی دامپزشکی جهت انجام واکسیناسیون ، بهترین درمانگاه دامپزشکی شیراز   با در نظر گرفتن حداقل پرداخت هزینه واکسیناسیون سگ و دریافت مطمئن ترین خدمات درمانی دامپزشکی “ می گردید باید از درمانگاه دامپزشکی یارا شیراز با تجربه کمک بخواهید .

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای شیراز یزد کرمان اصفهان و تهران و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا درکمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید

 


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی
بستن